איך לעצב את חדר הילדים?

קישורים ממומנים

אחד החדרים המאתגרים ביותר לעיצוב הוא חדר הילדים. מה העיצוב הטוב ביותר? ואיך מעצבים את חדר הילדים? אספנו לכם את מיטב המדריכים ברשת. כנסו לכתבה.

לעצב את חדר הילדים נראה לעיתים משימה פשוטה אך מדובר למעשה בהיפך המוחלט. למעשה אם תחשבו על כך, מדובר בחדר היחיד בבית שהלקוחות שלו (הילדים) לא ביקשו מעולם וחמור מכך - גם לא משתפים פעולה. מספיקה שעה אחת כדי שהילד יחריב את כל הסדר והארגון של המשחקים/צעצועים שלכם לקח שעות על גבי שעות לארגן.

אז מה עושים ואיך בכל זאת כדאי מעצבים את חדר הילדים? ובכן, תכנון מוקדם וחשיבה מוקפדת על הפרטים הקטנים ביותר הוא הדבר החשוב ביותר שיש לעשות. בניגוד לשאר החדרים בבית, בעיצוב חדר הילדים הפרקטיקה גוברת על האסתטיקה והסדר גובר על המראה.

כמובן שחדר ילדים בכל בית הוא אחר ודורש ארגון שונה. בבית אחד למשל, תמצאו חדרים גדולים לכל ילד. בבית אחר, חדר ילדים קטן לשני ילדים ובמקרים רבים בישראל בבתים של משפחות ברוכות ילדים, תמצאו גם חדרי ילדים עם 3 ואפילו 4 מיטות ילדים בחדר אחד. בנוסף, ישנו הבדל אם מדובר בדירה שכורה שבה אולי לא תרצו להשקיע את כל מאמציכם אלא לעשות את המינימום.

אז כדי לעשות לכם קצת סדר ולעזור לכם לדעת מהי הדרך הטובה ביותר עבורכם לעצב את חדר הילדים, אספנו לכם את המדריכים הטובים ביותר שמצאנו ברשת לפי נושאים שונים ודרישות שונות. להלן התוצאות.

עיצוב חדר ילדים זול בפחות מ-1000 ש"ח

נתחיל עם מדריך מצוין שפורסם באתר Xnet שבו המעצבת הפכה חדר ילדים קטן וחשוך למקום נחמד ומאיר פנים לתינוק ולהורים עם דגש על הרבה עבודה של "עשה זאת בעצמך" וכך גם לחסוך לא מעט כסף. העיצוב כלל צביעת הקירות, מדבקות קיר, הוספת וילון, חידוש כמה רהיטים והוספת כמה אביזרים קטנים. התוצאה כפי שתוכלו לראות מדהימה ונחמד מכך - העלות הכללית היא 993 ש"ח בלבד.

איך לעצב חדר ילדים בדירה שכורה?

במצב הכלכלי של היום, חלק גדול מאוד ממשפחות צעירות עם ילדים, גרים בדירות שכורות. עיצוב בדירה שכורה הוא תמיד "אישיו" ותמיד גורר קונפליקטים האם כדאי להשקיע בעיצוב דירה שהיא לא שלי או לא? ובכן, באתר מאקו, מצאנו מדריך מעניין שמדריך ומציג טיפים קטנים ומועילים לעיצוב חדר ילדים בדירה שכורה. במדריך תוכלו למצוא טיפים למדבקות קיר פשוטות, איך לשדרג ריהוט קיים ולשפר אותו, תליית בדים במקום תמונות וטיפים מועילים נוספים.

טיפים מועילים לעיצוב חדר ילדים

איך לבחור את הצבע הנכון לחדר ילדים לבנות או לבנים? איזה אביזרים כדאי להוסיף לחדר? איך מתאימים תאורה נכונה לצבע הקירות ואיך בעזרת צבע ותאורה תהפכו את חדר הילדים למקום שמח? הנה כמה טיפים בסרטון המצוין הבא:עיצוב בטוח בחדר הילדים

חייבים לזכור שלפני הכל, חשובה מאוד הבטיחות בחדר הילדים. לא צריך להיכנס לפחדים אבל הקפדה על כמה כללים פשוטים תהפוך את חדר הילדים למקום בטוח עבורם. לשם כך אנו ממליצים לקרוא את המדריך הבא של ארגון בטרם שנחשב לכתובת הראשונה בכל מה שקשור לבטיחות הילדים בבית ולבטיחות הילדים בכלל.

איך לסדר נכון את הצעצועים בחדר הילדים?

אחד הדברים המתסכלים ביותר בעיצוב חדר הילדים הוא איך לסדר את הצעצועים או יותר מכך - איך מסדרים את הצעצועים כך שהם יישארו מסודרים גם לאחר שהילדים ישחקו איתם? ובכן, כאן מגיע לעזרה תורת הפנג שואי. במדריך המצוין הבא, מציגה מדריכת פנג שואי טיפים מצויינים למיון ולסידור הצעצועים והמשחקים בחדר הילדים.

איך (לא) לעצב את חדר הילדים?

לפעמים השלילה היא הדרך הטובה ביותר ליצור משהו חיובי. במדריך הבא שפורסם באתר "בניין ודיור" יציג לכם 5 טעויות נפוצות שכדאי לכם לא לבצע אותן בעיצוב חדר ילדים.

איך לעצב חדר ילדים קטן ל-2 ילדים?

בבתים רבים בישראל, חדר הילדים הוא קטן ואף מאכלס 2 ילדים באותו החדר. במקרה כזה, דרוש תכנון מוקפד שיאפשר כמה שיותר מרחב לילדים למרות אילוצי המקום. במדריך הזה מאתר מאקו, תוכלו למצוא טיפים ממש טובים ופרקטיים לחיי היום יום שמיועד ספציפית לחדר ילדים קטן לשני ילדים. בעלי וילות - אתם יכולים להמשיך הלאה.

כמה עולה עיצוב חדר ילדים?

ולסיום, אחת השאלות החשובות ביותר היא בסופו של דבר כמה יעלה לשפץ את חדר הילדים?. ובכן, בכתבה הבאה תוכלו למצוא שיפוץ חדר ילדים ב-3 דרגות מחיר שונות. הזול - עד 2500 ש"ח, הבינוני - עד 10,000 ש"ח והיקר - עד 40,000 ש"ח.

0 תגובות: