איך תולים טלוויזיה על קיר גבס?

קישורים ממומנים

איך אפשר לתלות טלוויזיה על קיר גבס? במדריכים הבאים תוכלו ללמוד את כל השיטות הטובות ביותר לעשות זאת.

הרוב המוחלט של הטלוויזיות היום הנמכרות בישראל הוא טלוויזיות שטוחות (בין אם זה פלסמה, LCD, לד או טכנולוגיות חדישות אחרות). בניגוד לטלוויזיות הישנות, מצב זה מאפשר לחסוך מקום בסלון או במזנון וזאת מפני שניתן לתלות את הטלוויזיה על הקיר.

הרבה מאוד מעצבים ומשפצים בונים בעזרת קיר גבס את קיר המדיה בסלון ותולים עליו את הטלוויזיה. היום בכתבה הבאה ננסה ללמוד מהי השיטה הנכונה והמומלצת ביותר לתליית טלוויזיה על קיר גבס.

תליית טלוויזיה שטוחה על קיר גבס

המדריך הבא מהאתר HomeAid מציג סרטון הדרכה מפורט יחד עם הסברים מעמיקים וברורים בהם תוכלו ללמוד איך תולים חפצים כבדים בכלל וטלוויזיה בפרט על קיר גבס בעזרת שיטות חדשות כגון דיבלים מיוחדים ללא צורך בניצבים. אם יש לכם את הזמן והסבלנות לעבודה מסוג זה, המדריך הנ"ל הוא הדרך הטובה ביותר ללמוד זאת.

מדריך נוסף שאנו ממליצים לבדוק, הוא הכתבה הבאה באתר Ynet שעוסקת באופן כללי בתליית חפצים על קיר גבס ומסבירה על שתי השיטות הידועות ביותר לתליית חפצים על קיר גבס - בעזרת ברגי פח המוצמדים אל שלד האלומיניום של קיר הגבס או בעזרת דיבלים מיוחדים המותאמים לקיר גבס כגון (דיבל פרפר, דיבל שבלול ממתכת או פלסטיק וכו').

עלות תליית טלוויזיה על קיר גבס

אם גם אחרי קריאת המדריכים הנ"ל, משימה זאת עדיין נראית מאיימת ומלחיצה, תמיד אפשר להזמין איש מקצוע שיעשה זאת. ובכן, בדקנו ברשת כמה עולה תליית טלוויזיה על קיר גבס וגילינו כי המחיר הממוצע נע בין 250 ש"ח ל-500 ש"ח כאשר המחיר משתנה בעיקר לפי סוג המתקן שמותקנים.

כתבות נוספות בסדרה: 
איך לבנות קיר גבס?
תקרת גבס - המדריך השלם
מדף גבס - המדריך השלם
מזנון גבס - המדריך המלא

0 תגובות: