מטבחים זולים

קישורים ממומנים

איפה אפשר לקנות מטבחים זולים? בכתבה הבאה אספנו עבורכם מספר מבצעים מחנויות וחברות מטבחים שונות בישראל שמציעים מטבחים בזול או הטבות שונות שיהפכו את קניית המטבח שלכם לאטרקטיבית במיוחד. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

היום החלטנו לעזור לכל מי שמחפש לקנות מטבח חדש. חברות המטבחים והחנויות המובחרות כולל המותגים המובילים ביותר במטבחים, נלחמים על כל לקוח והתוצאה - מבצעים מטורפים, הורדות מחירים, מתנות מפתות וכו'. הכל כדי שתקנו את המטבח רק אצלן ולא אצל המתחרה

בכתבה הבאה אספנו את כל המבצעים על המטבחים שמצאנו ברשת נכון לתאריך פרסום כתבה זו. שימו לב: המידע שמיד תראו נאסף מאתרים חיצוניים ועל כן, אין אנו יכולים להבטיח את אמינות או נכונות הדברים. אם חשקה נפשכם במבצע כזה או אחר, דאגו לברר זאת היטב מול החנות או החברה. בהצלחה.

מטבחים במבצע


להלן מבצעים שונים על מטבחים חדשים כפי שאספנו מהרשת נכון לתאריך 8/4/2013:

מטבח חדש ב-12,000 ש"ח בלבד

חברת כרמל מטבחים מציעה בעמוד הבא מבצע על מטבח חדש ב-11,999 ש"ח בלבד. המטבח כולל ארונות סנדביץ' באורך של 10 מטר, דלתות פורמייקה במבחר צבעים, 4 מגירות ושני מדפים נשלפים, כיור (נירוסטה או סילקוורץ), ברז, שיש מאבן קיסר (3 מטר), מתקן למיקרוגל, עגלת בקבוקים ועוד. המחיר אינו כולל הובלה והרכבה אך כולל מע"מ. החברה מציעה אחריות של 7 שנים על המטבח.

מטבח ג'נארו ב-26,999 ש"ח במקום 60,000 ש"ח

באחד החיפושים שלנו ברשת נתקלנו בפרסום של מטבחי ג'נארו המציעים מטבח ב-26,999 ש"ח במקום 60,000 ש"ח. הפרסום הוביל אותנו לעמוד הבא שבו לא פורטו תנאי המבצע או מה כלול בו, אך כן צוין כי ניתן לשלם על המטב ב-60 תשלומים שזאת הטבה לא רעה בכלל.

אבן קיסר בזול

אם מטבח כבר בחרתם ועכשיו אתם רק מחפשים לקנות שיש למטבח, המבצע הבא מציע לכם 65 אחוז הנחה על אבן קיסר בחנות "כהן שיש למטבחים" שלה סניפים בראשון לציון ובכפר סבא (ונותנת שירות בכל הארץ מלבד אילת).

חידוש מטבח ב-4900 ש"ח בלבד

חברת טריו מטבחים מציעה באתרה הכולל החלפת 15 חזיתות דלת מטבח פורמייקה עם קנט PVC עבה וכול צירים בשליפה מהירה.

מטבח קמילה ב-14,600 ש"ח בלבד

באתר של חברת מטבחי קמילה נתקלנו במבצע המציע מטבח חדש ב-14,600 ש"ח בלבד כולל הובלה והרכבה. המטבח שבמבצע כולל 10 מטר רץ של ארונות עץ אקומה, דלתות פורמייקה לארונות מעוגלות או ישרות, צירים של חברת "בלום" (הנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום הצירים), 7 מגירות נשלפות הכוללות בולם טריקה (Grass), שלושה דלתות מסוג "קלפה" כאשר אחת מהן היא ויטרינה וסכו"מון.

כפי שציינו, מחיר המטבח שמבצע כולל הנחה והובלה וכן כולל מע"מ. לחברה סניף בראשון לציון וסניף באור יהודה.

מטבח מעצבים במבצע

חברת דונטלו מטבחים הממוקמת בצומת סגולה בפתח תקווה מציעה באתר האינטרנט שלה כמה מבצעים: מטבח מעצבים חדש (מתצוגה) ב-16,000 ש"ח כולל שיש, מטבח כפרי במבצע ב-25,000 ש"ח הכולל אי מטבח, מגירות טריקה, דלתות מעוצבות ועוד.

מבצע ב"כתר מטבחים ועיצובים" - מטבח ב-13,900 ש"ח

חברת "כתר עיצובים ומטבחים" מציעה למזמינים דרך האינטרנט מטבח חדש ב-13,900 ש"ח בלבד כולל הובלה והרכבה וכולל גם 3 מטר שיש, כיור סילי קוורץ וברז. פרטים נוספים, תוכלו למצוא בעמוד הבא.

מטבח חדש בפחות מ-10,000 ש"ח

לסיום, המבצע שתוכלו לראות בעמוד הבא, הוא הזול ביותר שמצאנו ברשת ומציע מטבח חדש הכולל 10 מטר ארונות ב-8900 ש"ח בלבד כולל מע"מ. שימו לב: הפרסום שמצאנו אינו מכיל פרטים נוספים על המבצע ואינו מפרט מה כולל המטבח וכן אינו מציין אם מחיר המטבח כולל הובלה והרכבה.

2 תגובות:

אנונימי אמר/ה...
תגובה זו הוסרה על ידי מנהל הבלוג.
אנונימי אמר/ה...

המבצע האחרון של חברת פרפקט ליין - אינו כולל הובלה והרכבה, אינו כולל שיש,אינו כולל מדידות וקיים רק בארבעה צבעים - כך שהמחיר הסופי מטפס לאזור ה 15000 ויותר....